Przejdź do treści
Wydział Filologiczny
-
A
A
+
A
Formularz wyszukiwania
Szukaj
Wydział
Władze
Instytuty
O Wydziale
Ludzie Filologicznego
Kronika Wydziału
Współpraca z otoczeniem
Aktualności
Ciekawe i pożyteczne
Kontakt
Studia
Kierunki studiów I i II stopnia
Studia III stopnia
Studia podyplomowe
Wymiana zagraniczna i mobilność
Jakość kształcenia
Nasza misja kształcenia
Polski dla obcokrajowców/ Polish for Foreigners Courses
Ośrodek Egzaminacyjny Wydziału Filologicznego
Studenci
Dziekanat
Dyżury dziekana i prodziekanów
Plany studiów i zajęć
Akademiki i stypendia
Koła naukowe
Kalendarz akademicki
Praktyki
Rada Samorządu Studentów
Opłaty za studia
Przewodnik studenta I roku
Zasady składania prac dyplomowych
Zasady przeniesienia studenta
Wzory podań
Studenci niepełnosprawni
Biuro Karier
Rekrutacja
Studia I stopnia
Studia II stopnia
Studia III stopnia
Studia podyplomowe
Lista kierunków
Internetowa Rejestracja Kandydatów
Guide to study fields
Путеводитель по отделениям Филологического факультета
Nauka
Projekty naukowe
Grupy badawcze SEA-EU
Konferencje/Conferences
Rady dyscyplin naukowych
Zespoły badawcze
Czasopisma i publikacje
Postępowania naukowe
Stopnie i tytuły naukowe
Pracownicy
Konkursy o pracę
Kalendarz akademicki
Prawo akademickie
Instytucje nauki
Jesteś tutaj
Strona główna
/
Nauka
/
Stopnie i tytuły naukowe
/ Doktoraty
Doktoraty
Doktoraty
2024
Elżbieta Benkowska
Ewa Dzięcioł
Natalia Hennig
Weronika Izabela Metlenga
Katarzyna Mróz
Paulina Przywuska
Konrad Radomyski
Małgorzata Rzepczyńska
Meimei Yang
Monika Aleksandra Zekić
2023
Dominika Danuta Bartnik-Światek
Izabela Barbara Dłużyk
Łukasz Gabarkiewicz
Justyna Maria Gluba
Małgorzata Maria Grąbczewska
Aleksandra Hołubowicz
Hanna Maria Jałoza
Tomasz Janusz Kaczorowski
Weronika Urszula Kamola-Uberman
Krzysztof Tomasz Karaś
Karolina Keler
Adam Konopka
Jagoda Maria Kościelniak
Tomasz Kożuchowski
Jakub Sławomir Maj
Magda Anna Malinowska
Joanna Mytnik-Daniluk
Paulina Agnieszka Osak
Edyta Puchalska
Raman Shcherbau
Dominic Patric Sheridan
Katarzyna Justyna Skała
Marta Grażyna Skorek
Joanna Tillack
Piotr Wajda
Helena Katarzyna Walczak
Katarzyna Warska
Marek Robert Włodkowski
2022
Marta Iwona Bączkowska
Paulina Joanna Biczkowska
Rafał Borkowski
Daria Anna Gleba
Anna Julia Gryszkiewicz
Jelena Jegorowa
Marika Teresa Jocz
Katarzyna Weronika Kaszorek
Ewa Barbara Kroplewska-Kuśnierz
Aleksandra Krystyna Mialik
Jakub Orzeszek
Hanna Aneta Połomska
Agata Katarzyna Słowińska
Monika Szafrańska
Krystian Maciej Tomala
2021
Mieczysław Abramowicz
Natalia Badiyan-Siekierzycka
Martyna Małgorzata Badowicz
Jadwiga Maria Bodzińska-Bobkowska
Natalia Anna Buczek
Alicja Chmiołek
Kamila Filipczyk
Katarzyna Furmaniak
Klaudia Kluj-Kozłowska
Przemysław Kossakowski
Anna Kowalewska-Mróz
Robert Kozak
Ewa Kuliś
Ewelina Lechocka
Piotr Józef Maksymowicz
Kinga Okroj
Adrianna Katarzyna Olkowska
Lidia Małgorzata Pawlak
Michał Jan Pruszak
Aleksandra Paulina Skrzypczyk
Jakub Solecki
Anna Maria Sroka-Grądziel
Hanna Małgorzata Szpilczyńska
Karolina Diana Szymczak
2020
Ewa Chodnikiewicz
Zbigniew Czaja
Karolina Czemplik
Grzegorz Michał Fortuna
Anna Golus
Martyna Ewelina Groth-Syrkowska
Barbara Irena Ignaciuk
Zuzanna Kalicka-Karpowicz
Marta Maria Maciejewska
Grzegorz Jarosław Schramke
Valeriy Sklyarov
Piotr Smoliński
Milena Wiola Starczewska
Dariusz Zbigniew Szymański
Paulina Marta Urbańczyk
Martyna Agnieszka Werra
2019
Joanna Zofia Baum
Marta Cebera
Joanna Józefa Drozd
Anna Dulska
Anna Natalia Iwanowska
Beata Jędrzejczak
Maciej Kur
Aneta Ewa Kwiatkowska
Joanna Maria Leman
Marta Noińska
Katarzyna Nowicka
Marta Justyna Nowicka
Paulina Maria Orczykowska
Piotr Polaszek
Ariana Ewa Przybysz
Tomasz Pstrągowski
Kateryna Razgonowa
Alicja Ewa Rudnicka
Katarzyna Rukojć
Tymoteusz Krzysztof Skiba
Joanna Skrzeszewska
Aleksandra Karolina Słyszewska
Magdalena Aleksandra Turzyńska
Marta Katarzyna Tymińska
Agnieszka Otylia Warcholak
Ilona Warpas-Świderska
Daria Dagmara Węsierska
Maja Edyta Wojdyło
Michał Paweł Wróblewski
Agata Zamorska
Roksana Barbara Zgierska
2018
Anna Zofia Adamiec
Aleksandra Maria Andrearczyk
Agnieszka Edyta Bednarek-Bohdziewicz
Paweł Wojciech Biliński
Marcin Borchardt
Bogumiła Brogowska
Magdalena Bulińska
Karol Grzegorz Chojnowski
Barbara Agnieszka Fride
Marta Joanna Giersz
Karolina Maria Główka
Natalia Maria Gogacz
Dorota Góreczna
Magdalena Harmacińska-Kowalewska
Karol Jan Jaroszewski
Kamil Bożydar Karaś
Marlena Barbara Kardasz
Joanna Karpiczenko
Małgorzata Barbara Kaszak
Michał Marcin Lange
Katarzyna Laskowska
Svetlana Pavlenko
Marcin Paweł Romanowski
Maria Dorota Szoska
Kamila Marta Talaśka
Marcin Trendowicz
1
2
3
4
następna ›
ostatnia »